Mo-ja Cafe & Bistro B2B

Zamówienia prosimy składać max. 2 dni przed planowanym cateringiem dzwoniąc do nas: +48 691 904 901 lub mailowo: moja@cafemoja.pl .

Odbiór lub dostawa do ustalenia.

Wystawiamy faktury VAT.

Oferta Catering B2B

Mo-ja Catering dla firm to specjalna usługa dla naszych klientów biznesowych. Zorganizowaliśmy już wiele spotkań u nas w bistro, jak również w siedzibach klientów. Naszą usługę wyróżnia różnorodność, kreatywność i elastyczność.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, zawsze staramy się, żeby nasze dania nie tylko pysznie smakowały, ale również były podane w estetyczny sposób. Napisz do nas dziś ze specyfikacją, czego potrzebujesz, a my zorganizujemy to dla Ciebie. Przygotowujemy zarówno przerwy kawowe z ręcznie wykonywanymi słodkościami czy kanapkami, jak i biznesowe śniadania i lunche.

Stali klienci bardzo lubią nasze propozycje zdrowych cateringów. Specjalizujemy się w zdrowej kuchni, to znaczy, że nasze dania są przygotowywane z najlepszej jakości produktów, bez glutaminianu sodu oraz bez użycia półproduktów. Zwracamy uwagę na ewentualne nietolerancje czy zalecenia dietetyczne naszych klientów.